Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eventek

3 posters

 :: Eventek

Go down

Eventek Empty Eventek

Témanyitás  Bart Hétf. Márc. 02, 2009 12:23 am

Sziasztok!
Leírok pár event ötletet és ameikek tetszenének azokat meg is lehetne valósítani. Razz


25K-ing
Ennek a lényege, hogy akik jelenkeznek erre az eventre azok eljönnének egy megbeszélt helyre és hoznának magukkal egy 25k értékben lévő itemet amit nem protectolhatnak (skullosan). Egy valakinek viszont csak egy rune scimmy kell hoznia, mert ő fogja a többieket megölni. Szóval végigdarálja a teamet és felszedi a lootot. Hetene lenne egy ilyen event és természetesen mindig változna a szerencsés jelölt. A szerencsén múlik hogy ebből az egészből jól jösz-e ki vagy sem, de ha semmi jó lootod se lesz akkor is heti 25k loset simán kilehet bírni tongue .

2 team pk

Erre az eventre többen kellenének. Elmennénk wildyben és arányosan elosztanánk a jelenkezőket két nagy csapatba. A két team egymás ellen harcolna. Nem lehet telézni, futni se droppolni. Sztem ezt tolhatnánk vmi nub armba hogy ne legyen nagy waste és ne csak 2percig tartson. Very Happy

Great Orb Project
A Great Orb Project egy rc-s minigame amihez 50+rc kell. Elég jó kis f2p game és minimum csak 4en kellenek, hogy lehessen játszani. Itt nem lehet fitelni és nem vesztesz semmit sőt, nem kell semmit magaddal hoznod. A nyereményt sok jó dologra belehet váltani.

First Of Guthix
Hát gondolom ezt mindenki ismeri, de azt viszont nem tudom hogy hányan kellenének hozzá, hogy elinduljon. Very Happy Gondolom ehez az egész klánnak jönnie kéne. Neutral
Bart
Bart
Clan Owner

Hozzászólások száma : 33
Age : 29
Tartózkodási hely : Szeged
RuneScape név: : Bartamate3
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  tomownage Hétf. Márc. 02, 2009 12:55 am

Bart írta:Sziasztok!
Leírok pár event ötletet és ameikek tetszenének azokat meg is lehetne valósítani. Razz


25K-ing
Ennek a lényege, hogy akik jelenkeznek erre az eventre azok eljönnének egy megbeszélt helyre és hoznának magukkal egy 25k értékben lévő itemet amit nem protectolhatnak (skullosan). Egy valakinek viszont csak egy rune scimmy kell hoznia, mert ő fogja a többieket megölni. Szóval végigdarálja a teamet és felszedi a lootot. Hetene lenne egy ilyen event és természetesen mindig változna a szerencsés jelölt. A szerencsén múlik hogy ebből az egészből jól jösz-e ki vagy sem, de ha semmi jó lootod se lesz akkor is heti 25k loset simán kilehet bírni tongue .

2 team pk

Erre az eventre többen kellenének. Elmennénk wildyben és arányosan elosztanánk a jelenkezőket két nagy csapatba. A két team egymás ellen harcolna. Nem lehet telézni, futni se droppolni. Sztem ezt tolhatnánk vmi nub armba hogy ne legyen nagy waste és ne csak 2percig tartson. Very Happy

Great Orb Project
A Great Orb Project egy rc-s minigame amihez 50+rc kell. Elég jó kis f2p game és minimum csak 4en kellenek, hogy lehessen játszani. Itt nem lehet fitelni és nem vesztesz semmit sőt, nem kell semmit magaddal hoznod. A nyereményt sok jó dologra belehet váltani.

First Of Guthix
Hát gondolom ezt mindenki ismeri, de azt viszont nem tudom hogy hányan kellenének hozzá, hogy elinduljon. Very Happy Gondolom ehez az egész klánnak jönnie kéne. Neutral

rohadtul nicen tolod... az rct leszámítva mindenbe benne lennék...

tomownage
Leader

Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  Mali Hétf. Márc. 02, 2009 12:56 am

tomownage írta:
Bart írta:Sziasztok!
Leírok pár event ötletet és ameikek tetszenének azokat meg is lehetne valósítani. Razz


25K-ing
Ennek a lényege, hogy akik jelenkeznek erre az eventre azok eljönnének egy megbeszélt helyre és hoznának magukkal egy 25k értékben lévő itemet amit nem protectolhatnak (skullosan). Egy valakinek viszont csak egy rune scimmy kell hoznia, mert ő fogja a többieket megölni. Szóval végigdarálja a teamet és felszedi a lootot. Hetene lenne egy ilyen event és természetesen mindig változna a szerencsés jelölt. A szerencsén múlik hogy ebből az egészből jól jösz-e ki vagy sem, de ha semmi jó lootod se lesz akkor is heti 25k loset simán kilehet bírni tongue .

2 team pk

Erre az eventre többen kellenének. Elmennénk wildyben és arányosan elosztanánk a jelenkezőket két nagy csapatba. A két team egymás ellen harcolna. Nem lehet telézni, futni se droppolni. Sztem ezt tolhatnánk vmi nub armba hogy ne legyen nagy waste és ne csak 2percig tartson. Very Happy

Great Orb Project
A Great Orb Project egy rc-s minigame amihez 50+rc kell. Elég jó kis f2p game és minimum csak 4en kellenek, hogy lehessen játszani. Itt nem lehet fitelni és nem vesztesz semmit sőt, nem kell semmit magaddal hoznod. A nyereményt sok jó dologra belehet váltani.

First Of Guthix
Hát gondolom ezt mindenki ismeri, de azt viszont nem tudom hogy hányan kellenének hozzá, hogy elinduljon. Very Happy Gondolom ehez az egész klánnak jönnie kéne. Neutral

rohadtul nicen tolod... az rct leszámítva mindenbe benne lennék...

van benne fantázia

Mali
Hobgoblin

Hozzászólások száma : 29
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 15.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  tomownage Hétf. Márc. 02, 2009 1:16 am

azon kéne gondolkodni (kuss laci) hogy mi alapján döntsük el, hogy kié a drop...

tomownage
Leader

Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  Mali Hétf. Márc. 02, 2009 1:18 am

tomownage írta:azon kéne gondolkodni (kuss laci) hogy mi alapján döntsük el, hogy kié a drop...
xd hát én arra jutottam h vhogy úgy kéne, h mindig az kapja a droppot akinek a legkevesebb loot jött a pkn, de mivel ez ált dani lenne olyasmit kéne kitalálni h mindenki max1 szer élhet ien lehetőséggel 1 hónapban és ha mondjuk dani elözö héten kapott " 25ks csomagot" akkor ö 1 hónapig nemkapna, és ha következö héten megint neki lesz a legkevesebb lootja akkor nem ő kapja a csomagot, hanem más akinek szintúgy kevés lootja voll(huh...xD) ez mien lenne?

Mali
Hobgoblin

Hozzászólások száma : 29
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 15.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  tomownage Hétf. Márc. 02, 2009 1:22 am

Mali írta:
tomownage írta:azon kéne gondolkodni (kuss laci) hogy mi alapján döntsük el, hogy kié a drop...
xd hát én arra jutottam h vhogy úgy kéne, h mindig az kapja a droppot akinek a legkevesebb loot jött a pkn, de mivel ez ált dani lenne olyasmit kéne kitalálni h mindenki max1 szer élhet ien lehetőséggel 1 hónapban és ha mondjuk dani elözö héten kapott " 25ks csomagot" akkor ö 1 hónapig nemkapna, és ha következö héten megint neki lesz a legkevesebb lootja akkor nem ő kapja a csomagot, hanem más akinek szintúgy kevés lootja voll(huh...xD) ez mien lenne?
te kis hobgoblin... ez fika volt a javából XD amúgy meg sztem lehetne hetente mondjuk 2 ilyen eventet, és a fórumon az aktív felhasználók kapják mindig a lét, vagy akik pkn kimagasló teljesítményt mutattak... és persze korlátozva lenne, hogy hány segélyt kaphatnának időszakonként

tomownage
Leader

Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  Mali Hétf. Márc. 02, 2009 1:29 am

tomownage írta:
Mali írta:
tomownage írta:azon kéne gondolkodni (kuss laci) hogy mi alapján döntsük el, hogy kié a drop...
xd hát én arra jutottam h vhogy úgy kéne, h mindig az kapja a droppot akinek a legkevesebb loot jött a pkn, de mivel ez ált dani lenne olyasmit kéne kitalálni h mindenki max1 szer élhet ien lehetőséggel 1 hónapban és ha mondjuk dani elözö héten kapott " 25ks csomagot" akkor ö 1 hónapig nemkapna, és ha következö héten megint neki lesz a legkevesebb lootja akkor nem ő kapja a csomagot, hanem más akinek szintúgy kevés lootja voll(huh...xD) ez mien lenne?
te kis hobgoblin... ez fika volt a javából XD amúgy meg sztem lehetne hetente mondjuk 2 ilyen eventet, és a fórumon az aktív felhasználók kapják mindig a lét, vagy akik pkn kimagasló teljesítményt mutattak... és persze korlátozva lenne, hogy hány segélyt kaphatnának időszakonként
segély szót emberek nem kapnak szóval mellőzd sőt töröld is mert nem hiszem h kaptál rá engedélyt! ha segítség kell itt megtalálszXDDDD

Mali
Hobgoblin

Hozzászólások száma : 29
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 15.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  Bart Hétf. Márc. 02, 2009 1:41 am

Hát én úgy gondoltam, hogy ha jelenkezne erre a 25kzásra pl. tiger, tom, mali, én, beni akkor így sorba menne, hogy első héten tiger, második héten tom és így végig a listán.

Ja és
Eventek 1235946939_8a515b2381e0ed202bb2b4c4b56a83e2
Bart
Bart
Clan Owner

Hozzászólások száma : 33
Age : 29
Tartózkodási hely : Szeged
RuneScape név: : Bartamate3
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  tomownage Hétf. Márc. 02, 2009 6:31 pm

ezt a zezimásat hogy csináltad?Very Happy

tomownage
Leader

Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  Bart Hétf. Márc. 02, 2009 6:39 pm

Amikor mondta vki pk közben hogy onon van Zezima akkor felvettem és a poén kevéért azt írtam neki, hogy Chaosnál vagyunk, de Bhnál bevárunk. Lementettem a képet, éjfélkor már csak Dani volt fent azt mondtam neki hogy írja hogy Htp ftw!. Két percig szarakodott me kérdezte mé kell mondania, meg hogy felkiáltójellel írja-e meg ilyenek lol. És akkor ezt a üzi képet összeraktam meg a színeket egyformára csináltam. Razz
Bart
Bart
Clan Owner

Hozzászólások száma : 33
Age : 29
Tartózkodási hely : Szeged
RuneScape név: : Bartamate3
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  tomownage Csüt. Márc. 05, 2009 4:26 pm

No arm bajnokságot is lehetne csinálni... kieséses rendszerrel, minimum 25k kockáztatással...

tomownage
Leader

Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  tomownage Pént. Márc. 06, 2009 1:09 am

tomownage írta:No arm bajnokságot is lehetne csinálni... kieséses rendszerrel, minimum 25k kockáztatással...
látom sok embert érdekel (H)

tomownage
Leader

Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2009. Feb. 14.

Vissza az elejére Go down

Eventek Empty Re: Eventek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 :: Eventek

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.